Müşteri Yorumlarımız

Ecem Nazlı –  İstanbul Güngören’den balıkesir burhaniye’ye taşınabilmek için bu firmadan taşımacılık ve nakliye hizmeti almıştım. Aslında bu hizmeti bu firmadan almadan önce birçok firmayla da görüştüm; fakat hiçbirisi beni tatmin etmedi ve ben de internet üzerinden araştırmalarıma devam ederken bu siteye denk geldim. Firmayı telefonla aradım ve daha sonrasında da yüz yüze görüşme fırsatı buldum. Her 2 durumda da beni tatmin ettiler. Sigorta poliçeleriyle eşyalarımı güvence altına alacak olmaları aslında beni etkileyen en önemli nokta oldu. Hemen firmayla uygun fiyata anlaştım ve eşyalarımı özel olarak ambalajlayıp paketleyerek araçlara yüklediler. Hızlı ve güvenilir bir şekilde yeni adrese ulaştırdılar. Adrese ulaştırdıktan sonra da; ilgili kata çıkardılar eşyaları arkadaşlar. Bu esnada hiçbir sorunla karşı karşıya kalmadım diyebilirim. Bu hizmetten dolayı firma çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Mahmut Ender – Balıkesir’den  İstanbul Küçükçekmece’ye eşya taşıma işlemi için firmayla irtibata geçmiştim. Öncelikle bana bu esnada izleyecekleri adımları teker teker aktardılar ve ben de firmayla anlaşma sağladım. Aynı zamanda çıkardıkları fiyat da bana oldukça düşük geldi. Hizmete başlamadan önce eşyalarımı sigortalatarak güven altına aldılar ve bu durum da benim hayli hoşuma gitti. Daha sonra evime geldiler ve eşyaları da paketleyip büyük bir titizlikle ilgili araca yerleştirdiler. Taşıma işlemi şimdilik bitmişti ve yeni adrese ulaştırdılar. Hızlı ve güvenilir bir şekilde yeni evime ulaşan eşyaları yine dikkatli bir şekilde ilgili kata kadar çıkardılar. Asansörlü nakliye hizmeti de veriyorlardı ve bu sayede süreç daha da hızlı bir şekilde gerçekleşti. Ben bugüne kadar bu alanda bu kadar başarılı ve güvenilir bir şekilde hizmet veren bir firmaya daha rastlamamıştım ve hayli memnun kaldım bu firmadan almış olduğum nakliye  hizmetinden. İhtiyacı olan arkadaşlara da bu firmayı tavsiye edebilirim; firma çalışanlarına da teker teker teşekkür ediyorum.

 Selim Tecer –  İstanbul Kadıköy’den  Balıkesir   altınoluk’a taşımacılık ve nakliye hizmeti almıştım bu firma üzerinden. Öncelikle baştan sona kadar büyük bir titizlik bu hizmeti bana sundukları için firma çalışanlarına teşekkür ediyorum. Benimle hayli ilgilendiler ve bütün adımları da titiz bir şekilde gerçekleştirdiler diyebilirim. Eşyalarımı kendi eşyalarımı gibi hem araca yüklediler, hem de yeni adrese zamanında ulaştırdılar.

Meltem Gün –  Ben İstanbul’da Sefaköy’de yer alan yazlık eşyalarımı  Balıkesir  ayvalık taşımak için firmadan hizmet almıştım. Firmayla irtibata geçtikten sonra bana bütün adımları teker teker belirttiler ve eşyaları taşımaya başlamadan önce de sigorta yaparak güven altına aldılar. Hızlı ve güvenilir bir şekilde de yeni adrese ulaştırdılar. Firma çalışanlarına titiz ve dikkatli çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum, kaliteli hizmet anlayışıyla bu işi yapan firma yok denecek kadar azdır desek yanlış olmaz herhalde.

Fırat Sucu -Balıkesirde yer alan evimizi, Ankara Kızılıy’a taşımak üzere uygun bir firma arıyorduk eşimle. Aslında bu esnada birçok farklı firmaya denk geldik diyebilirim; ama hiçbirisi bizi tatmin etmedi. Bu yüzden araştırmaları derinleştirerek internet üzerinden bu konuda yardım aramaya devam ettik. Aramalarımız neticesinde bu firmaya denk geldik ve firmayla vakit kaybetmeden irtibata geçtik; önce telefonda sonra yüz yüze görüşmelerimiz devam etti. İkna olduktan sonra firmadan taşımacılık ve nakliye hizmeti almaya karar verdik. Öncelikle eşyalarımızı taşımaya başlamadan önce sigorta poliçeleriyle güven altına aldılar ve bu durum da bizi fazlasıyla memnun etti diyebilirim eşyalarımız artık taşınmadan korunuyordu. Neyse hızlı ve titiz bir şekilde eşyaları araca yüklediler. Yeni adrese ulaştırdıktan sonra da yine aynı titizlikle ilgili adrese taşıdılar. Firmaya teşekkür ediyoruz. Evden eve nakliyat alanında bu hizmeti sunan firma zor bulunur herhalde.

Murat pektaşoğlu –  İstanbul maltepe’den  balıkesire  taşımak üzere firmayla irtibata geçerek süreci başlatmış olduk ve bu süreçte hızlı ve güvenilir bir evden eve nakliyat hizmeti aldık diyebilirim eşyamız tam eşya degildi   yatak odası  sadece vardı ama bunun kurulumu birazcık zordu ; teşekkür ederim öncelikle firma çalışanlarına sundukları kaliteli hizmet anlayışından sorunsuz bir şekilde taşıma gercekleştirdiler . Eskiden dolap kapıları tam kapanmıyordu sağ olsunlar onu bile ayarladılar . Parsiyel taşımacılık hizmetinden faydalandığımız için firma bizden daha uygun fiyat talep etti; çünkü aynı yöne gidecek eşyalar aynı araçta taşınacağından ücret de doğal olarak azalıyormuş.