Balıkesir İzmir Nakliyat

Balıkesir İzmir Nakliyat

Balıkesir İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Balıkesir illerinde bakliye hizmeti veren bir firmanın kalitesini tercih edilebilirliği ile ölçütleyebilirsiniz. Biz bu illerde yapılan tüm nakliyelerde, rakip nakliye firmalarımıza oranla en çok tercih edilen firma olma özelliğine sahibiz.

Avrupa Nakliyat firması gerek İzmir’den kalkan araçlarında gerekse de Balıkesir’den kalkan araçlarında asla müşterilerinden komisyon almamaktadır. Yani firmamız bünyesi ile çalışan tüm müşterilerimiz bizim için eşit ve eşit kriterlerde hizmeti hak etmektedir. Tüm müşterilerimizin parça eşyaları, ofis malzemeleri, sigorta güvencesi ile korunmaktadır. Bunun yanında firmamızda ki personelimiz, parça eşyaların mukavemet dayanımlarını hesaplayıp buna göre yerleşimini yapan,özel bir paketleme sistemi olan RTS sistemini öğrenme konusunda eğitime tabi tutulmakta ve bu eğitim ile parça eşyalarınızı paketlemektedir.

Avrupa Nakliyat firması, illere özel araçları tahsil etmekte. (İzmir’de ise, İzmir plaka.) Her aracın en fazla üç yaşında olmasına özen göstermektedir. Ayrıca, şöför kadromuzun en az on yıl şöförlük tecrübesi, paketlemeden sorumlu personelimizin de bu alanda gerekli eğitimleri almış olması firmamızın kriterleri arasındadır.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin