Bursa Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Bursa Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Bursa Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Bursa, Balıkesir yolu çok uzun olmasa da, girinti-çıkıntıların, kavislerin odlukça fazla olduğu bir yoldur. Bu yüzden nakliye konusunda kendine güvenemeyen pek çok birey, Bursa-Balıkesir illeri arasında bir nakliye firmasına güvenmek zorunda kalıyor. Birçoğu da bu konuda kötü deneyimler yaşıyor.

Eğer siz de nakliye konusunda kötü deneyimler yaşamış yada nakliye konusunda güvenebileceğiniz bir firma arayışına çıkmışsanız, Avrupa Nakliyat firması olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Firmamızın en büyük özelliği diğer pek çok nakliye firması gibi komsiyon usülü çalışmamaktadır. Avrupa Nakliyat firmasındaki tüm müşteriler eşit haklara sahip olup, tüm müşterilerimizin ürünleri nakliye boyunca firmamız tarafından sigortalıdır.

Avrupa Nakliyat firması, nakliye asansörü, parça eşya paketleme servisleri, eğitimli personelleri ile rakipsiz bir firma olma özelliğindedir. Firmamızda nakliye asansörü tüm araçlarda mevcuttur. Ayrıca, firmamızda yer alan tüm nakliye araçları maksimum üç yaşında körpe araç sınıfındadır. Firmamızda bulunan şöför kadromuzun 10 yıllık direksiyon tecrübesi olması dikkat ettiğimiz bir husustur. Sağladığımız tüm bu imkanlar ile en çok tercih edilen firma olma nişanemizi uzun yıllar koruyacağız.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin